O povinném ručení

Pojištění vozu u UNIQA s další slevou

Publikováno: 14.březen 2012

Do konce roku mohou noví klienti s bonusem ušetřit za pojištění vozidla v UNIQA pojišťovně. Ta zvýhodňuje bezpečné privátní řidiče i řidiče-podnikatele s osobním vozem, kteří jezdili poslední dva roky beze škod. Prokážou-li se bonusem za předchozí roky, náleží jim při uzavření pojistné smlouvy dodatečná sleva z pojistného, a to jak u povinného ručení, tak i havarijního pojištění. Uspořit tím mohou stovky až tisíce korun.

Výše slevy činí 20 % z pojistného za povinné ručení a dalších 10 % z havarijního pojištění, rozhodnou-li se ho sjednat současně. Cílem je odměnit bezpečné řidiče. Dalším významným důvodem byla snaha najít „dárek“ i pro ty, kteří jezdí bez nehod dlouhodobě a dosáhli už na bonus 50 procent. To je hranice, nad kterou se už bonus v dalších letech nezvyšuje. I tito řidiči mohou nyní v UNIQA pojišťovně dosáhnout atraktivní úspory. Současným zlevněním povinného ručení i havarijního pojištění podporuje UNIQA lepší propojištěnost vozového parku.

UNIQA pojišťovna dosahuje trvale výrazných přírůstků v oblasti pojištění vozidel, které je nejdůležitější součástí jejího neživotního odvětví (aktuálně 52 %). Zatímco tento druh pojištění napříč trhem druhým rokem klesá, UNIQA neustále přibývají klienti a objem pojistného roste. Tento trend potvrzuje dlouhodobou strategii UNIQA, která spočívá v co nejširší nabídce pro každého za rozumnou cenu, doplněné o skutečně užitečné benefity.